Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Hydroizolace od zručných řemeslníků

Když jsme spojili své síly, abychom vytvořili ještě lepší služby v oblasti hydroizolací, každý z nás měl za sebou už přes 10 let zkušeností v oboru.

Dnes se naplno věnujeme hydroizolačním systémům z PVC folie a dalších materiálů. V týmu máme zkušené izolatéry a řemeslníky, kteří za sebou mají stovky úspěšných realizací, ať už jde o průmyslové objekty, rodinné nebo bytové domy.

Firmu stavíme na hodnotách

Podnikání v oblasti hydroizolací jsme od začátku postavili na klíčových hodnotách, které dodržujeme za každých okolností.

Jsou to:

  • spolehlivost,
  • odpovědnost,
  • vstřícnost.

Jak to vypadá v praxi?

Vždy vám poradíme s výběrem hydroizolace a doporučíme nejlepší možné řešení pro vaši stavbu. Hlídáme nejnovější trendy, takže se orientujeme v novinkách. Dodržujeme přesné pracovní postupy, normy a nařízení. K tomu přidáváme zručnost, řemeslnost a zkušenosti. Hydroizolační řešení realizujeme komplexně a do posledních detailů.

Příklady hydroizolací

Hydroizolace provádíme napříč odvětvím, i to je naše velká výhoda. Pokud si chcete prohlédnout konkrétní objekt, který má hydroizolace od nás, je to například Mondi Štětí nebo Betonárna Limpa.

Chcete hydroizolaci?

Rádi ji pro vás zrealizujeme. Zavolejte nám nebo napište!